Ostania część szkolenia z cyklu „Techniki coachingowe w relacjach biznesowych”

Serdecznie zapraszamy na ostatnią część szkolenia z cyklu „Techniki coachingowe w relacjach biznesowych”

Na spotkaniu dowiesz się jak budować relacje nawet wtedy, gdy musisz przekazać trudne do zaakceptowania wiadomości. Będziesz miał możliwość zapoznać się z różnymi technikami a w tym z protokołem SPIKES stosowanym przez managerów, lekarzy i innych specjalistów dla których relacje międzyludzkie są bardzo ważne. Dodatkowo porozmawiamy o wartościach i jak budować relacje w biznesie oparte na wartościach.

Prowadząca – Katarzyna Jarząbek – psycholog, coach. Współpracuje ze startupami, przedsiębiorstwami, korporacjami w formie warsztatowej i indywidualnej, kształtując kompetencje miękkie niezbędne w zarządzaniu, budowaniu profesjonalnych relacji z partnerami biznesowymi, będących podstawą w rozwoju firm.

Koszt udziału w spotkaniu – 35 zł
Szkolenie odbędzie się pod warunkiem udziału minimum 3 osób.
ZAPISY NA SZKOLENIE: po wysłaniu e-mail na adres biuro@aipkielce.pl otrzymasz numer konta na który należy dokonać wpłaty. Realizując przelew proszę wpisać swoje imię i nazwisko. Po zaksięgowaniu otrzymasz informację o wpisaniu na listę. Jeśli dokonasz wpłaty na dzień przed szkoleniem lub w tym samym dniu koniecznie wyślij nam potwierdzenie dokonania płatności.

Kontakt i zapisy: biuro@aipkielce.pl

Zapraszamy serdecznie
user-silhouette Katarzyna Jarząbek (psycholog, coach)
user-silhouette Marta Bogucka (koordynator AIP Kielce)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *