Zbuduj pozytywną pewność siebie

Jak zostać Liderem nowej generacji? Kluczem jest holistyczne ujęcie trzech ważnych obszarów:  Wiedza i Umiejętności, które są podstawą funkcjonowania w roli lidera, Pewność Siebie, która pozwala na odwagę w działaniu i skuteczność oraz Spójność, której przejawem jest wiarygodność i zaufanie.  Praca nad przywództwem obejmuje współdziałanie we wszystkich 3 obszarach – tylko taka perspektywa prowadzi do prawdziwych i długotrwałych sukcesów.

Ten warsztat dotyczy jednego z trzech elementów, czyli pewności siebie. Pewność siebie daje liderowi odwagę w działaniu i podejmowaniu decyzji i skuteczność, wzmacnia poczucie własnej wartości, wspiera empatię. Pewność siebie jest ściśle związana z wyznawanymi wartościami, dlatego będzie to ważna część naszego spotkania. Pewność siebie rozwijamy poprzez trening i coaching.

Brak pewności siebie powoduje ogromne napięcia i stres u lidera. Skuteczność w działaniu może być obniżona – przez brak odwagi w podejmowaniu działań, niechęć do brania odpowiedzialności za swoje decyzje. Lider nie jest w pełni samodzielny, poszukując wciąż potwierdzenia swoich wyborów w oczach przełożonych. Ma obniżoną empatię, ponieważ skupia się na walce z własnymi ograniczeniami. Aspekt bardzo często pomijany w rozwoju lidera, może być głównym hamulcem rozwoju.

Uczestnikami warsztatu mogą być wszyscy zainteresowani coachingiem i budowaniem pozytywnej pewności siebie w roli lidera.


  Joanna Adamska

 Politechnika Warszawska, Dom Studencki Akademik, Warszawa, ul. Akademicka 5
 08.05.2017,   17:00 – 20:00

 Gdańsk, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238 A
 10.05.2017,   17:00 – 20:00

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *