#2 edycja kampanii Poznaj Coaching 8 – 13 maja 2017

Maj kojarzy nam się z wiosną i przebudzeniem z zimowego snu. To czas w którym myślimy o naszym rozwoju, o miejscu w którym jesteśmy i w którym chcielibyśmy się znaleźć za jakiś czas. Maj jest też miesiącem, w którym odbywa się kampania pod hasłem Poznaj Coaching.

W tym roku została zrealizowana druga edycja tego wydarzenia. Celem kampanii jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były wartości w życiu i biznesie.

Od 8 do 13 maja w pięciu miastach Polski tj. w Kielcach, Krakowie, Łodzi, Warszawie i Gdańsku 28 coachów dzieliło się swoją wiedzą, pokazywało jak działa coaching, skłaniało do dyskusji na jego temat.

Uczestnicy mogli skorzystać z warsztatów związanych z rozwojem osobistym i biznesowym oraz sesji coachingowych. Przez sześć dni odbyło się 28 warsztatów i 79 konsultacji indywidualnych. Zainteresowanie kampanią było bardzo duże. Wydaliśmy 1164 bilety dla 480 uczestników. W porównaniu z pierwszą edycją to 60% więcej. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że warto to robić. Liczby to jednak nie wszystko. Ważniejsza była atmosfera tego tygodnia, radość na twarzy uczestników, śmiech, dobra zabawa a czasami zaduma.

Po kampanii otrzymałyśmy dużo maili, telefonów od uczestników, coachów, partnerów zainteresowanych współpracą. Cieszymy się, że doceniacie to co robimy. Wiemy jednak, że bez Was – coachów zaangażowanych do kampanii, partnerów wspierających nas na każdym etapie i uczestników zainteresowanych coachingiem, to wydarzenie nie mogłoby się udać. Już teraz mamy w głowie dużo planów na kolejny rok. Mamy 12 miesięcy na to żeby przygotować trzecią edycję kampanii, która będzie jeszcze lepsza od tej.

Jeśli nie jesteś pewien czy przyjść na #3 edycję kampanii poznaj coaching zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego wydarzenia, która na pewno do tego cię przekona.

Zdjęcia zostały wykonane między innymi przez Mateusza Wolskiego z Made in Świętokrzyskie, które w tym roku było partnerem medialnym kampanii. Bardzo dziękujemy za współpracę i liczymy na więcej.

Kolejna kampania dokładnie za rok. Przed nami 12 miesięcy, które postaramy się wypełnić różnymi wydarzeniami poświęconymi coachingowi. Jeśli chcesz być na bieżąco zaglądaj na naszą stronę, polub naszego fanpage’a albo napisz maila, że jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o organizowanych działaniach.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Katarzyna Jarząbek i Agnieszka Tomal

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *