Spotkanie z coachem – Warsztat „Wakacje życia”

Wakacje się skończyły, jednak sezon urlopowy jeszcze trwa. Niektórzy wyjeżdżają właśnie we wrześniu, by w kurortach do których się wybierają, było mniej ludzi. Jeśli Ty nie miałaś jeszcze okazji wyjechać lub było to już tak dawno, że właściwie nie pamiętasz lub chciałabyś się gdzieś wybrać, ale nie możesz z różnych powodów, to zapraszamy Cię w podróż bez wyjeżdżania z miasta! Będzie to podróż w głąb siebie. Być może to będą Twoje najlepsze wakacje, bo w końcu wybierzesz się w podróż do najważniejszej dla Ciebie osoby – w podróż do siebie! Odkryjesz swojego „superbohatera”, który daje Ci siłę. Zajrzymy też w bardziej tajemnicze zaułki. Przekonasz się, co tak naprawdę hamuje Cię w pewnych sytuacjach i nie pozwala spełniać marzeń. Nauczysz się jak postępować, by móc wykorzystywać swój potencjał i wciąż wzbogacać swoje życie.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

  •  czasami czujesz, że coś Cię hamuje na drodze do zrealizowania planów życiowych, a nie do końca wiesz co to jest,
  •  częściej myślisz o tym czego nie chcesz niż o tym, czego pragniesz,

Dowiesz się:

  •  jak Twoje myśli i emocje wpływają na Twoje działania i zachowania,
  •  co robią Ci przekonania,
  •  jakie zyski możesz mieć, kiedy je zmienisz,
  •  co zrobić, aby przekonania stały się Twoim sprzymierzeńcem.

Jeśli chcesz odkryć przed sobą nowe możliwości i wykonać krok w stronę uzdrowienia swojego życia i rozwoju zapraszamy Cię na Wakacje życia, czyli w najbardziej fascynującą i pełną ekscytujących przygód podróż – podróż w głąb siebie!

Warsztat poprowadzi Izabela Kostka – Skwarczyńska – nauczyciel, coach, trener a przede wszystkim kobieta, która ma potrzebę inspirowania i pomagania w kreowaniu szczęśliwego życia. Specjalizuje się w coachingu energii kobiecej. Autorka warsztatów „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC” oraz „Rezonans szczęścia.” Współtwórczyni Szlifierni Szczęścia w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Poznaj Coaching

Zapisz się na wydarzenie:Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *