Wiosenne przebudzenie

Słońce, wydłużające się dni oraz lżejsze okrycia wierzchnie to bez wątpienia oznaki rozpoczynającej się wiosny. Wraz z nimi pojawia się w nas nowa energia, która sprawia, że zaczyna nam się „chcieć” i często pragniemy spożytkować tę energię w jakiś nowy sposób.

O czym mówi mi pojawiająca się energia?

Zastanawiałeś się kiedyś jakie wartości czy potrzeby kryją się za uwalniającą się energią? Czy jest to może chęć doświadczenia czegoś nowego, wprowadzenia jakiejś ważnej zmiany w życiu, a może po prostu wznowienia aktywności fizycznej? Poddaj się chwili refleksji nad tym i odkryj co Twoja energia pragnie Ci przekazać.

Energię, która pojawia się wraz z nadejściem wiosny, warto odpowiednio wykorzystać. Jest ona naturalną reakcją organizmu na zmiany zachodzące w środowisku. Jednak, aby zaplanować działania, które przyniosą nam korzyści, konieczne jest zrobienie wiosennych porządków w swoim życiu i zastanowić się:

Na co chcę skierować swoją energię?

Należy pamiętać, że energia ta jest niezwykle wartościowym zasobem, który uwalnia w nas siłę, motywację i odwagę by dokonać rzeczy, które grają nam w sercu. Jeśli chcesz ją wykorzystać jak najefektywniej musisz odkryć, co jest Twoim prawdziwym pragnieniem. Daj sobie czas by wsłuchać się w siebie. A za tydzień dowiesz się jak postawić pierwszy krok.

Autorką artykułu jest Anna Chrabąszcz

Share

Brak możliwości komentowania