„Grupowy coaching motywacji, czyli jak wzmocnić swoją efektywność”

 „Grupowy coaching motywacji, czyli jak wzmocnić swoją efektywność”

Masz pomysły, stawiasz sobie cele, ale nie udaje Ci się ich zrealizować? Trudno jest Ci kończyć rozpoczęte zadania? Często brakuje Ci motywacji do zmian? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco to wypróbuj innowacyjną metodę coachingu grupowego, opartą na pracy coacha z grupą kilku lub kilkunastu osób nad tym samym tematem – w tym przypadku nad motywacją. Taki rodzaj coachingu stosowany jest wśród osób o podobnych potrzebach, np. w zakresie poprawy komunikacji, wzmocnienia kreatywności, czy też rozwiązywania problemów. W sesji możesz wziąć udział, jako klient, obserwator lub wspierać pracę coacha. Niezależnie od przyjętej roli uruchomi się Tobie PROCES.

Celem coachingu grupowego jest samopoznanie, praca z przekonaniami, wzajemne wsparcie oraz udzielanie informacji zwrotnych, związanych z celem na sesji, zmiana zachowań, postaw, osiąganie wyznaczonych indywidualnych celów, w oparciu o indywidualną pracę każdego uczestnika grupy w procesie coachingu a także INSPIRACJA.

Korzyścią z uczestnictwa jest doświadczenie na sobie coachingu grupowego, integracja grupy, wzajemne uczenie się w wyniku obserwacji i uczestniczenia, uruchomienie pozytywnej motywacji, energii i chęci do działania.

Spotkanie będzie miało formę pracy w grupach i pracy w relacji coach – klient.

Uczestnikami może być każdy kto jest zainteresowany własnym rozwojem.

user-silhouette  Aneta Tyczyńska
wall-clock  9. maja 2016, godz. 10.00-13.00
location-pin  Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, s. 4.02

Brak możliwości komentowania