Grupowy coaching kariery

Grupowy coaching kariery

Szukasz pracy, a może myślisz o przekwalifikowaniu? Pracujesz, ale brakuje Ci motywacji lub satysfakcji? Czujesz, że potrzebujesz zmiany? Jeśli tak, zachęcam do uczestnictwa w grupowym coachingu kariery. Coachingu, który polega na pracy coacha z grupą kilku lub kilkunastu osób nad tym samym tematem. W sesji będzie mógł wziąć udział, jako klient, obserwator lub wspierać coacha. Niezależnie od przyjętej roli uruchomi się Tobie PROCES.
Celem coachingu grupowego jest samopoznanie, praca z przekonaniami, wzajemne wsparcie oraz udzielanie informacji zwrotnych, związanych z celem na sesji, zmiana zachowań, postaw, osiąganie wyznaczonych indywidualnych celów, w oparciu o indywidualną pracę każdego uczestnika grupy w procesie coachingu oraz INSPIRACJA.

Korzyścią będzie doświadczenie na sobie coachingu grupowego, integracja grupy, wzajemne uczenie się w wyniku obserwacji i uczestniczenia, uzyskanie pozytywnej motywacji, energii i chęci do działania.

Spotkanie będzie prowadzone w formie pracy w grupach, pracy w relacji coach-klient (grupa wspiera coacha, udziela informacji zwrotnych)

Uczestnikami może być każdy kto jest zainteresowany własnym rozwojem.

user-silhouette  Ewa Kluczek-Woźniak
wall-clock  10 maja 2016, godz. 12.00-15.00
location-pin  Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, s. 4.07

Brak możliwości komentowania