Warsztat „Coachingowy styl zarządzania a coaching”

Warsztat „Coachingowy styl zarządzania a coaching”

Wielu managerów pod pojęciem coachingu umieszcza różne zachowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest coachingowy styl zarządzania i w jaki sposób go odróżnić od coachingu a następnie stosować w pracy ze swoimi podwładnymi i współpracownikami
– zapraszam na warsztat.

Dowiesz się czym jest coaching, jakie są jego rodzaje i jego zastosowanie, (m.in. w odniesieniu do coachingu sprzedażowego, rozwojowego, stanowiskowego). Przeanalizujemy fakty i mity związane z tematem coachingu i coachingowego stylu zarządzania. Porozmawiamy o tym, kiedy warto stosować coaching a kiedy bardziej przydatne będzie rozliczanie z wykonanych zadań. Przećwiczymy wspólnie jak sprawnie stosować coachingowy styl zarządzania w oparciu o struktury rozmów managerskich. W ramach warsztatu porozmawiamy też o dobrych praktykach stosowania coachingowego stylu zarządzania jak również samego coachingu w pracy managera.

Warsztat będzie miał formę praktycznych ćwiczeń, dyskusji w grupie, a czasami krótkich mini-wykładów przeplatanych przykładami z filmów.

Uczestnikami mogą być wszyscy zainteresowani coachingiem i coachingowym stylem zarządzania zarówno obecni kierownicy i managerowie, jak i przygotowujący się do awansu specjaliści.

user-silhouette  dr Piotr Włodarczyk
wall-clock  9 maja 2016r. godz. 17:00-20:00
location-pin  Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 238A, Budynek A, sala nr 114

Brak możliwości komentowania