O platformie Poznaj Coaching

Znamy się od kilku lat. Każda z nas ma swoje zainteresowania, swoją pracę zawodową, swoich przyjaciół. To co nas połączyło to pasja do coachingu. To nasza przestrzeń do rozwoju, którą odkrywamy każdego dnia. To perspektywa do zmian jaką dostrzegamy zarówno w sobie samych jak i w naszych klientach.

Od kilku lat zajmujemy się coachingiem i zauważyłyśmy, że tak naprawdę wielu ludzi nie wie czym jest coaching, kiedy można z niego skorzystać, w jaki sposób może nam pomóc w realizacji swoich marzeń, celów, czy wyzwań. Wydawałoby się, że tak nie powinno być, bo w Polsce dość często pojawiają się dyskusje, artykuły, czy programy na ten temat. Niestety wiele z nich nie pokazuje czym tak naprawdę jest coaching, co w rezultacie buduje jego fałszywy obraz w odbiorze społecznym.

To w jaki sposób postrzegany jest coaching nie pozostaje nam obojętne. Dlatego połączyłyśmy nasze doświadczenie i pasje, dzięki którym tworzymy niezwykły projekt Poznaj Coaching, którego celem jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły.

Realizujemy Spotkania z coachem stanowiące krótkie warsztaty coachingowe. Tworzymy bloga Weekendowa czytelnia tematycznie związanego z coachingiem. Raz do roku organizujemy też ogólnopolską kampanię promującą coaching pod hasłem POZNAJ COACHING.

Nasze działania wspiera wielu coachów i partnerów. Razem tworzymy przestrzeń do rozwoju i perspektywę do zmian.
Jeśli interesują Cię nasze działania przyjdź i zobacz czy coaching jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy
Katarzyna, Agnieszka, Anna

Brak możliwości komentowania