O platformie Poznaj Coaching

Znamy się od wielu lat. Jesteśmy przyjaciółkami, dla których coaching jest czymś ważnym w życiu zawodowym i osobistym. To nasza przestrzeń do rozwoju, którą odkrywamy każdego dnia. To perspektywa do zmian jaką dostrzegamy zarówno w sobie samych jak i w naszych klientach.

Od kilku lat zajmujemy się coachingiem i zauważyłyśmy, że tak naprawdę wielu ludzi nie wie czym jest coaching, kiedy można z niego skorzystać, w jaki sposób może nam pomóc w realizacji swoich marzeń czy celów. Wydawałoby się, że tak nie powinno być bo w Polsce dość często pojawiają się dyskusje, artykuły, programy na temat coachingu. Niestety wiele z nich nie pokazuje czym tak naprawdę jest coaching, co w rezultacie buduje jego fałszywy obraz w odbiorze społecznym.

Chcemy mieć wpływ na kształtowanie świadomości coachingowej dlatego naszym celem jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły.

Realizujemy spotkania otwarte i warsztaty coachingowe. Pod hasłem „weekendowa czytelnia” tworzymy bloga tematycznie związanego z coachingiem. Raz do roku organizujemy ogólnopolską kampanię promującą coaching pod hasłem POZNAJ COACHING.

Nasze działania wspiera wielu coachów oraz partnerów. Razem tworzymy przestrzeń do rozwoju i perspektywę do zmian.

Jeśli interesują Cię nasze działania przyjdź i zobacz czy coaching jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy !

Agnieszka Tomal i Katarzyna Jarząbek

Brak możliwości komentowania