Kalina Kondrat

Kalina Kondrat

 

Jestem business and life coachem. W 2016 roku skończyłam Akademie Coachingu na WSB, a z metod coachingowych korzystam od 7 lat. Z wykształcenia jestem politologiem, ekonomistą i specjalistą w zakresie zarządzania. Zajmuję się również somatoterapią i regresingiem.

Od 6 lat prowadzę własną firmę handlową, a od zeszłego roku również Szkołę Rozwoju w Sopocie.

Lubię pracować z ludźmi, towarzyszyć im w ich dążeniach i wspierać w osiąganiu wybranych przez nich celów. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał do zmiany i zdolność podążania ścieżką rozwoju.

Prowadząc Szkoły Rozwoju w Sopocie, pracuję z osobami chcącymi rozwijać swoje zdolności w różnych dziedzinach, poprawiać efektywność działań na polu zawodowym i budować dobre relacje z innymi ludźmi.

Dużą satysfakcję czerpię z pracy z osobami decydującymi się przejść niehipnotyczną terapie regresywną, dającą im możliwość wglądu w pierwotna przyczynę problemu poza „tu i teraz”.

Zapraszam do współpracy w Sopocie, na terenie trójmiasta i całej Polski. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy. Możliwość prowadzenia sesji on-line i przez telefon.

Brak możliwości komentowania