Adam Kwiecień

Adam Kwiecień

Wspieram zespoły. W rozwoju, w radzeniu sobie z codziennymi problemami, w zmianach. Jestem coachem grupowym i zespołowym i coachem biznesu. Ukończyłem m.in. Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego Novo (Certyfikat Coacha Zespołowego i Grupowego), Studium Zawodowe Coacha Biznesu Novo (w trakcie akredytacji International Coach Federation na poziomie ACC), moduł bazowy Akademii TROP.

Jako trener przeprowadziłem setki szkoleń i warsztatów. Od 2013 wspieram zespoły Scrumowe w organizacjach stosujących podejście zwinne (Agile) i metodę Scrum. Biorę udział w programach zmiany kultury organizacyjnej firm. Mam też doświadczenie w zarządzaniu projektami.

W pracy indywidualnej i z zespołami dobieram elastycznie elementy różnych podejść. Najbardziej lubię modele ICF (International Coach Federation), Co-active Coaching, ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching). Często stosuję inspiracje z całkiem innych dziedzin tj. projektowanie, nauka, sztuka. Lubię i potrafię działać na styku obszarów, tworzyć synergię, łączyć nieoczywiste elementy.

Lubię wykorzystywać intuicję, empatię, humor, kreatywność. W zmianie w organizacji stawiam na szybką adaptację, naukę w działaniu, pozytywność, wspieranie entuzjastów, jakość przywództwa i relacje. Szczególnie przyciągają mnie trudne przypadki i wyzwania.

Brak możliwości komentowania