Agnieszka Tomal

Agnieszka Tomal

Pracuję z kobietami, które z jednej strony już wiele w swoim życiu osiągnęły, mają dom, rodzinę, pracę a z drugiej strony są przeciążone obowiązkami, żyją w ciągłym chaosie i nie mają czasu cieszyć się życiem.
Pomagam im znaleźć równowagę aby wreszcie czuły spokój, radość i były  szczęśliwe!Jestem certyfikowanym coachem i trenerem w zakresie komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Posiadam certyfikat Uniwersytetu Łódzkiego oraz międzynarodowy certyfikat Transforming Communication, odbyłam ponad 220 praktycznych godzin szkoleniowych.Prowadzę coaching indywidualny dla kobiet w obszarach life coachingu, wellness coachingu oraz zarządzania emocjami i radzenia sobie ze stresem. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi International Coach Federation i Izby Coachingu.

Prowadzę warsztaty dla kobiet, które szukają w swoim życiu równowagi i chcą swój czas poświęcać nie tylko pracy ale również sobie i najbliższym. Uczę jak zarządzać swoim czasem aby mieć go więcej, jak zarządzać emocjami, panować nad stresem aby nie przejmować się tym co tak naprawdę nie jest ważne.

Jestem współorganizatorką platformy poznajcoaching.pl i corocznej, ogólnopolskiej  kampanii coachingowej pod tym samym tytułem.

 

Brak możliwości komentowania