Izabela Kluzek-Kot


Izabela Kluzek-Kot 
Certyfikowany Coach ICF, Trener Biznesu Pracowni Elżbiety Sołtys,  HR Interim Manager, dyrektor zarządzający HPR Group, Praktyk metody Points Of YouTM .
Prowadzi executive i business coaching oraz coaching grupowy. Przez okres ponad 13 lat zajmowała się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniła również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jest trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi, a szczególnie bliskie są jej aspekty rozwoju pracownika w organizacji. Prowadzi projekty rozwojowe i doradcze wspomagając organizacje także w roli HR Interim Managera.
Jest redaktorem merytorycznym książki „Teczka Specjalisty HR” publikowanej przez wydawnictwo CH Beck, a także autorem licznych publikacji w prasie na temat Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Coachingu oraz rynku pracy.
W swojej pracy integruje wiele metod po to aby jak najskuteczniej przeprowadzić klienta przez proces zmiany wspierając go w realizacji celów i podniesieniu jakości własnego życia.
Prowadzi Szkołę Coachingu HPR Group w której przygotowuje  do  zawodu coacha w ramach międzynarodowej akredytacji ICF. Dotychczas przeszkoliła i przygotowała do zawodu coacha ponad 1200 osób, zarówno jako trener, coach ale również mentor.
Wykłada na Uczelniach Wyższych w całym kraju. Pełni funkcje kierownika studiów podyplomowych.

Brak możliwości komentowania