Izabela Kostka-Skwarczyńska

Izabela Kostka-Skwarczyńska

Jestem nauczycielką, coachem, trenerką, a przede wszystkim kobietą, która ma potrzebę inspirowania i pomagania w kreowaniu szczęśliwego życia.

Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, ukończyłam studia podyplomowe Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching na UŁ, a także kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR.

Współtworzę Szlifiernię Szczęścia – pierwsze w Łodzi miejsce zajmujące się neurofitnesem. Specjalizuję się w coachingu energii kobiecej. Jestem autorką warsztatów „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC” oraz „Rezonans szczęścia.” Organizuję i prowadzę cykliczne spotkania Gimnastyka Umysłu, Podwieczorek coachingowy i wiele innych warsztatów stymulujących funkcje kognitywne mózgu. Współpracuję z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Interesuję się fizyką i energią kwantową oraz ich wpływem na emocje. W życiu wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości.
Prywatnie jest
em matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Od jakiegoś czasu praktykuję rytuały tybetańskie.

 

Brak możliwości komentowania