Rafał Pawlos

Rafał Pawlos

Jestem Coachem i Trenerem, z doświadczeniem w obszarze coachingu i szkoleń. W swojej codziennej pracy zajmuję się wspieraniem ludzi na wielu płaszczyznach rozwoju osobistego – począwszy od aspektów związanych z planowaniem i zarządzaniem karierą, jak również kwestiami związanymi bezpośrednio z osiąganiem rozmaitych celów moich Klientów i Partnerów.

Moje ponad 15-letnie doświadczenia zawodowe zdobywałem w różnych strukturach biznesowych, zarówno korporacyjnych jak i w mniejszych firmach. Suma tych przeżyć pozwala mi być w bliskim kontakcie z jakże dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością biznesową…

Jestem absolwentem Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie, Wyższej Szkoły Europejskiej im. J. Tischnera, Schenk Institute w Warszawie, Szkoły Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Obok prowadzenia indywidualnych sesji coachingowych zajmuje się mentoringiem, prowadzeniem warsztatów i szkoleń, rekrutacją personelu, doradztwem personalnym dla kadry kierowniczej.Specjalizuję się w tematyce dotyczącej szeroko pojętych umiejętności społecznych: komunikacji interpersonalnej, motywowania i rozwoju, zarządzania i budowania zespołów, zarządzania sobą w czasie.

Prywatnie, bycie ojcem oraz mężem łącze z moimi pasjami – bieganiem długodystansowym, czytaniem książek, rozwijaniem zainteresowań związanych z rozwojem osobistym.

Coaching jest dla mnie przestrzenią zmian na lepsze, tym co umożliwia, daje siłę i wiarę w ludzi. Coaching daje w swej istocie zaszczyt bycia bliżej ludzkich marzeń, a płomień spełnionego celu ogrzewa niejednokrotnie i samego coacha budując sens jego pracy.

Brak możliwości komentowania