Rafał Pawlos

Rafał Pawlos

Trener biznesu, coach , konsultant z doświadczeniem w obszarze zarządzania i rozwoju oraz budowania efektywności osobistej.

15-letnie doświadczenia biznesowe zdobywał w strukturach korporacyjnych, osiągając kolejne etapy rozwoju zawodowego, począwszy od Obsługi Klienta, poprzez Managera zespołu sprzedażowego, po trenera i specjalistę z zakresu Human Resources.

Prowadząc od 2005 roku treningi i warsztaty, specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko pojętych umiejętności społecznych: m.in. rozwoju osobistego, obsługi Klienta, sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i budowania zespołów, zarządzania sobą w czasie.

Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Wyższej Szkoły Europejskiej, Schenk Institute w Warszawie, Instytutu IPRI w Krakowie. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów w Polsce i zagranicą, rekrutacją personelu, doradztwem personalnym dla kadry kierowniczej. Współpracował m.in. z: PZU S.A., BZW BK, Axa S.A., Allegro S.A. i innymi firmami o zróżnicowanej strukturze biznesowej i operacyjnej.

Prywatnie mąż i ojciec, miłośnik biegów długodystansowych oraz dobrych książek. W swojej pracy zawodowej skupia się na budowaniu efektywności działania jednostek i zespołów.

Brak możliwości komentowania